Vojtostav s.r.o.

O Nás

      

        Firma Vojtstav s.r.o vznikla vlastne z firmy Pekárovič Vojtech-súkromný podnikateľ, ktorá vznikla v roku 1990, ako stolárska firma. V prvých rokoch sa firma zaoberala s výrobou okien a dverí, neskôr sa stolárska činnosť rozrástla o výrobu a renováciu nábytkov.  Napr.:

·         kancelársky nábytok

·         kuchynské linky

·         stoly a stoličky

·         postele

·         gauče

·         skrine

        V roku 1995 sa firma začala zaoberať s rekonštrukciou budov a postupne si rozširovala svoju činnosť. Najprv sa firma zaoberala s menšími rekonštrukciami ako prestavba sociálnych miestností alebo rekonštrukcia interiéru rodinných domov. Ako firme vzrástla skúsenosť, tak začala vykonávať aj zložitejšie práce ako napríklad:

·          prístavba rodinného domu

·         zatepľovacie práce

·         strešné práce

·         montáž a dodávka plastových a euro okien a dverí

        Po niekoľkých rokoch firma vybudovala svoj prvý dom na kľúč. Odvtedy bolo vybudovaných niekoľko domov a objektov. Firma nepracovala len pre súkromné osoby ale vykonávala rôzne práce aj pre verejné služby, ako obecné alebo mestské úrady.                           

        Koncom roku 2009 sa prebiehalo obnovenie firmy pod názvom Vojtostav s.r.o, už ako spoločnosť s ručením obmedzeným.  V súčasnosti  je profil firmy veľmi široký, skladá sa hlavne zo stavebných prác ale podľa výpisu z obchodného registra môže firma vykonať aj ďalšie služby. Po vstúpení Slovenska do EU oblasť pôsobnosti sa rozšírila a nezahrňuje len Košický a Prešovský kraj, ale aj územie Maďarska.

 

Fotogaléria

Kontakty

Akcia

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť